Oferta e-sklepu dla mieszkańców Olsztyna to niemal 10 tysięcy produktów. Delikatesy zapewniają niski pułap darmowej dostawy – przy pierwszych zakupach jest to 100 zł, przy kolejnych 150 zł. Wniesienie zakupów do mieszkania jest bezpłatne. W delikatesach A.pl dostępne są wszystkie produkty obecne w tradycyjnej ofercie sklepów Rast.

– Już pierwsze dni funkcjonowania delikatesów przyniosły duże zainteresowanie naszą ofertą. Bez szerokiej kampanii marketingowej, liczba składanych zamówień jest wyższa od tej, którą przyjęliśmy w budżecie. Te wyniki pokazują, że e–commerce przestaje być domeną wielkich aglomeracji miejskich. Internet stał się na tyle popularnym medium, że w sieci Polacy kupują nie tylko elektronikę, ale również produkty spożywcze – informuje Jakub Milewski, koordynator e-commerce w A.PL Internet SA

– Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Olsztyna. Przyznaję natomiast, że liczymy także na osoby, które urodziły się na Warmii, a obecnie pracują w Warszawie i z tego rynku znają nasze delikatesy. Wiem, że kilka podobnych zakupów miało już miejsce – ocenia z kolei Grzegorz Bielecki, wiceprezes A.PL Internet SA.

Zakupy w delikatesach A.pl w kolejnym po Warszawie mieście są możliwe dzięki współpracy z Grupą Bomi, właścicielem m.in. sieci sklepów Rast w Olsztynie.