W sklepie Filippo oferowane będą buty wielu znanych marek krajowych i zagranicznych. Zostanie on oddany do użytku w marcu 2011 roku.

Marka Filippo obecna jest już w Fashion House Outlet Centre w Gdańsku i Piasecznie koło Warszawy, w których cieszy się dużą popularnością wśród klientów, zapewniają przedstawiciele obiektów.

– Cieszę się, że koniec roku przynosi Fashion House w Sosnowcu tak wielu ważnych najemców. W całym 2009 roku zostało oddanych w tym obiekcie 15 nowych sklepów. Tymczasem od stycznia do początku listopada 2010 roku uruchomiliśmy już w Sosnowcu 14 salonów – mówi Robert Gietko, Asset Manager, Polonia Property Funds.

Wynajem powierzchni w sieci Fashion House Outlet Center prowadzi dział leasingu Polonia Property Funds oraz BOIG Property Consulting.

Właścicielem sieci centrow outlet Fashion House jest fundusz Polonia Property Funds. Obecnie posiada trzy obiekty: Fashion House Warszawa, Fashion House Sosnowiec oraz Fashion House Gdańsk. Pierwszy obiekt wchodzący w skład sieci Fashion House otwarty został w lutym 2004 roku w Sosnowcu. W październiku 2005 roku zostało oddane do użytku centrum w Gdańsku, a miesiąc później w Piasecznie koło Warszawy. Wszystkie obiekty Fashion House położne są blisko centrum miasta i posiadają bardzo dobrą komunikację. Bez problemów można do nich dojechać transportem publicznym.