"Luśka na planecie dziecko. NiePoradnik świadomego rodzica" to książka dla nowoczesnych mam. W niekonwencjonalny sposób przedstawia historię pokazującą zmagania dzisiejszych trzydziestolatków, którzy niespodziewanie zostaną rodzicami.

Klienci, którzy przybędą tego dnia do sklepu w krakowskiej galerii, nie tylko zyskają szansę spotkania z Pauliną Holtz – aktorką i autorka książki "Luśka na planecie dziecko. NiePoradnik świadomego rodzica" – ale także zaznajomienia się z ofertą Mothercare. Poza odzieżą i akcesoriami dziecięcymi, w sklepie znajduje się dział Early Learning Centre. Można tam nabyć np. edukacyjne zabawki. Są one ekologiczne i spełniają standardy bezpieczeństwa, a przeznaczone są dla dzieci do szóstego roku życia.

Mothercare to wiodący na brytyjskim rynku producent artykułów dziecięcych. Marka jest dostępna w 48 krajach na świecie, w tym 18-stu sklepach w Polsce. W jej asortymencie znajdują się kojce, wózki, foteliki samochodowe, materace zapobiegające przegrzaniu, łóżeczka, ubranka dla dzieci czy biustonosze dla mam będących w różnym okresie ciąży.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów.