Aktualne wydanie folderu „Kraków Plaza” prezentuje bieżące trendy na okres zimowy. W magazynie znajdują się świąteczne porady zakupowe, w tym między innymi oryginalne propozycje stroju na uroczystą kolację Wigilijną oraz modowe pomysły z kolekcji karnawałowych. W bieżącym numerze znaleźć można opisy wybranych produktów, doskonale nadających się również na bożonarodzeniowe prezenty dla całej rodziny.

Świąteczno-karnawałowe wydanie magazynu „Kraków Plaza” zawiera 32 strony. Ma charakter lifestylowo-shoppingowy. Jego celem jest przede wszystkim inspirowanie oraz informowanie klientów o obowiązujących trendach, jak również przedstawienie propozycji małopolskiej galerii na spędzenie – w jej obrębie – wolnego czasu. Folder zawiera dodatkowo informacje o najbliższych wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych, nowo otwartych salonach, jak również dokładny plan obiektu.

„Kraków Plaza” jest dystrybuowany zarówno w samej galerii, jak również dostarczany do mieszkańców wybranych dzielnic miasta.

Magazyn w atrakcyjny sposób ma promować najemców z różnych branży, a tym samym przyczynić się do wzrostu sprzedaży w sklepach umiejscowionych w krakowskiej Plazie.

Wydawcą magazynu jest Concept Publishing Polska Sp. z o.o.