Komputronik.pl w okresie przedświątecznym zwiększył swoją ofertę do ponad 30 tys. produktów.

– Jesteśmy przygotowani na przedświąteczną gorączkę zakupów i jak co roku obsłużymy dużo większą niż zwykle liczbę zamówień. Jednak składanie zamówień w ostatnich dniach przed Wigilią to ryzyko związane na przykład z pogorszeniem się warunków pogodowych. Ewentualne śnieżyce mogą opóźnić transport przesyłek nawet o kilka dni – przestrzega Piotr Zieliński, kierownik sklepu internetowego Komputronik.pl.

Aby usprawnić transport w czasie świątecznej gorączki zakupów, Komputronik.pl porozumiał się ze spedytorami, dzięki czemu paczki z produktami odbierane są z magazynu e-sklepu nawet o godz. 2.00 w nocy. Klienci mogli liczyć na pracę handlowców i logistyków także w soboty poprzedzające Wigilię.

Złożone zamówienia są od razu przekazywane do realizacji. W razie potrzeby obsługa Komputronik.pl może nawet zapakować zamówiony prezent – koszt usługi wynosi 5 zł.

Komputronik SA należy do grona firm z branży IT. Firma zatrudnia obecnie ponad 700 pracowników i osiągnęła w 2009 roku przychody roczne przekraczające 937 mln zł. Od lipca 2007 roku akcje spółki Komputronik notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.