Salon Corin wyróżnia szeroki asortyment, dostępny również w nietypowych rozmiarach. W zakresie sprzedaży oferowane są usługi brafitterskie – wyspecjalizowany personel na miejscu pomaga klientkom prawidłowo dobrać biustonosz.

Corin to marka ekskluzywnej bielizny damskiej, wykonanej z wysokojakościowych surowców z zachowaniem najwyższych standardów produkcji. Corin to połączenie panujących trendów w światowej modzie z komfortem użytkowania. To jeden z liderów sektora bieliźniarskiego w Polsce, stale wzmacniający swoją pozycją również w innych krajach Europy i świata.

Firma istnieje na rynku od 1996 roku. W Polsce współpracuje obecnie z około 300 salonami bieliźniarskimi.

Marka jest u nas kojarzona ze znaną prezenterką telewizyjną – Omeną Mensah, która ambasadorowała firmie i promowała jej produkty.

Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym regionu płockiego. W swojej ofercie posiada ponad 120 sklepów i punktów usługowych. Ofertę handlową uzupełniają punkty rozrywkowe i gastronomiczne: kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje.

Projekt i funkcjonalność obiektu zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów poprzez nominacje do nagród Shopping Center Forum Awards 2009 oraz EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards. Galeria Wisła otrzymała tytuł Najlepszego Centrum Handlowego w kategorii Duże Centrum Handlowe w konkursie Shopping Center Poland. Zdobyła również tytuł „Wydarzenie Roku 2008” w kategorii "Gospodarka" w Plebiscycie Tygodnika Płockiego "Z Tumskiego Wzgórza".