Strona zawiera aktualną ofertę Casio w sektorze mobilnych urządzeń, przeznaczonych w szczególności dla przemysłu i usług. Każdy produkt zwizualizowany jest zdjęciem, zawiera także specyfikację, która umożliwia poznanie funkcji danego modelu. Z łatwością można samemu porównać interesujące nas urządzenia i tym samym dokonać właściwego wyboru, zgodnego z profilem przedsiębiorstwa.

Oprócz danych o produktach, na stronie będą dostępne informacje dotyczące promocji przewidzianych przez dystrybutora, firmę Zibi. Ponadto będzie można zapoznać się z case-study dotyczących wdrożeń terminali Casio w Polsce oraz w Europie.

Odświeżona strona jest niejako zapowiedzią nowości produktowych, jakie w najbliższym czasie firma wprowadzi na polski rynek. Dwa nowe modele terminale japoński koncern wypuści na rynek w pierwszym kwartale 2011 roku.

Firma została założona w kwietniu 1946 roku przez Tadao Kashio w Mitace w Tokyo. 11 lat później Casio zaprezentowało pierwszy na świecie, kompaktowy, w pełni elektroniczny kalkulator. Obecnie w ofercie posiada między innymi: terminale mobilne, kalkulatory biurowe i naukowe, organizery, zegarki, instrumenty muzyczne, projektory, aparaty cyfrowe i inne. Od 1980 roku Casio oferuje Terminale Mobilne (Handy Terminals).