Nowy dyrektor – Ryszard Wysokiński ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu centrami handlowymi.

Z firmą ECE związany jest od 2000 roku. W latach 2004-2007 był dyrektorem Galerii Łódzkiej. Następnie w latach 2008 – 2009 przebywał na Ukrainie, gdzie organizował dział zarządzania centrami handlowymi ECE. Był również odpowiedzialny za otwarcie centrów handlowych w Belgradzie oraz w Wilnie. W ostatnich latach był dyrektorem Centrum Handlowego w Hamburgu.

Ryszard Wysokiński ukończył studia ekonomiczne oraz kulturoznawstwo na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

Galeria Krakowska to projekt należący do firmy ECE Projektmanagement Polska. Centrum handlowe zostało otwarte w roku 2006 w samym centrum miasta. Obiekt sąsiaduje z dworcem PKP, zlokalizowany jest blisko Starego Miasta. W galerii działa około 270 sklepów i punktów usługowych, w tym ponad 20 lokali gastronomicznych, zarówno lokalnych, jak i sieciowych, m.in.: Pijalnia Czekolady E.Wedel, Subway, KFC, Pizza Dominium, McDonald’s, Coffeeheaven oraz Burger King.

W portfolio ECE Projektmanagement Polska znajdują się również: Alfa Centrum i Galeria Bałtycka w Gdańsku, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Galeria Kaskada w Szczecinie oraz Galeria Łódzka.