– Otwarcie restauracji Pizza Dominium będzie pierwszym nowym lokalem uruchomionym w nowym roku. To bardzo dobra przepowiednia na przyszłość. Zamierzamy aktywnie rozwijać zarówno food-court jak i galerię handlową. W tej chwili kończymy negocjacje kilku umów. Mam nadzieję, że wkrótce poinformujemy o nowych najemcach w galerii – mówi Ewa Ściubidło, Commercial Manager z firmy BOIG Property Consulting.

Tomasz Plebaniak otworzył pierwszą restaurację pod nazwą Pizza Dominium w 1993 roku w Warszawie. W tej chwili firma jest jedną z największych sieci gastronomicznych w kraju, która oparta jest wyłącznie na rodzimym kapitale. W Polsce działa obecnie ponad 60 restauracji. Firma zapowiada debiut na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada BOIG Property Consulting. Centrum handlowe jest zarządzane przez firmę GREM sp. z o.o. wchodzącą w skład Gemini Holdings.

Centrum handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, liczący ok. 80 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA.
Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Główni najemcy Gemini Park Tarnów to wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Top Secret&Friends, House, Cropp, Home&You, KFC, Solar, Big Star. Właścicielem Gemini Park Tarnów jest spółka Gemini Holdings sp. z o.o., do której należy również centrum handlowo-rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała, oddane do użytku w maju 2009 roku.