– Wykonując konkretny produkt, myślę o jego przyszłym właścicielu – zapewnia Orna Lalo, twórczyni i główna projektantka marki. Lalo realizując projekty jubilerskie stawia na oryginalność biżuterii i dbałość o szczegóły. Do produkcji chętnie wykorzystuje żywicę oraz wielobarwne koraliki, nie ucieka od nasyconej kolorystyki i bogatego zdobnictwa. Biżuteria Lalo Treasures to przede wszystkim oryginalne i odważne wzornictwo.

Lalo to ręcznie robiona biżuteria z dwudziestoletnią tradycją. W ofercie znajdują się: wisiorki, zawieszki, naszyjniki, pierścionki, breloczki do kluczy, broszki, ozdoby do domu, ale i także świąteczne świecidełka.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów. Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu.