Świąteczną atrakcje w Galerii Młyńskiej stanowią w tym roku żywe renifery. – Każdy może pogłaskać je, nakarmić oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie – mówi Łukasz Tomczak odpowiedzialny za działania marketingowe grupy Caelum Development. – Galeria zaprosiła do współpracy również wykwalifikowanych pomocników, którzy zapewniają opiekę nad dziećmi przebywającymi wśród reniferów – wyjaśnia.

Renifery na specjalnie przygotowanej powierzchni będą towarzyszyć odwiedzającym aż do czwartku, 23 grudnia włącznie.

To nie jedyna atrakcja przygotowana przez na ostatni miesiąc roku, bo grudzień w Galerii Młyńskiej w Raciborzu przebiega w atmosferze zabawy z korowodem Mikołaja. W każdy przedświąteczny weekend po mieście poruszał się specjalny świąteczny zaprzęg, który bezpłatnie zabierał chętnych do Młyńskiej. Każdy uczestnik akcji otrzymywał również słodkie upominki i gadżety ufundowane przez galerię.

Galeria Młyńska to nowoczesny obiekt zlokalizowany w samym centrum Raciborza. Jego właścicielem jest irlandzka grupa kapitałowa Caelum Development, działająca na rynkach nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. W ofercie Galerii znajdują się takie salony jak: Reserved, House, Yups!, Drogeria Natura, CCC i Top Secret.