W dniu otwarcia do każdego zakupu będzie dodawany upominek-niespodzianka. Równocześnie w salonie rozpocznie się promocyjna akcja wyprzedażowa. W jej ramach będą obowiązywały 40-procentowe rabaty na wszystkie modele z kolekcji Camel Active na sezon jesień-zima.

Camel Active to międzynarodowa marka. W jej ofercie znajduje się odzież, obuwie, galanteria, zegarki i torby. Brand skierowany jest do mężczyzn ceniących niezobowiązujący casualowy styl na co dzień.

Salon Camel Active mieszczący się w Bonarka City Center w Krakowie 14 października podczas II Kongresu Mody w Łodzi odebrał nagrodę w konkursie Retail Marketing Awards dla najlepszych sklepów w branży mody. Laureatem została wówczas sieć handlowa Bialcon. Drugie miejsce przyznano ex aequo: sieci Intersport i salonowi Molton zlokalizowanemu w Sadybie Best Mall.

Silesia City Center to największe na Górnym Śląsku i w Zagłębiu centrum handlowo –rozrywkowe. Na powierzchni 66 tys. mkw. znajdują się sklepy takich marek jak Armani Jeans, VJC Versace, Max Mara, Zara, czy Royal Collection. Silesia City Center to miejsce dobrze skomunikowane z całą aglomeracją śląską. Obecna oferta galerii to 250 sklepów, punktów usługowo – handlowych, kawiarni i restauracji. W ubiegłym roku Silesię odwiedziło 13 milionów klientów z całej Polski, zapewniając centrum obrót blisko 1 mld zł rocznie.