W ogólnopolskim rankingu stworzonym przez Pentor Research International na zlecenie Forum Najemców, Centrum Handlowe Wola Park zajęło 5. miejsce i okazało się najlepsze wśród warszawskich centrów handlowych.

– Wysokie miejsce w rankingu Pentor Research International, jest dla nas wyróżnieniem, powodem do dumy, a zarazem potwierdzeniem, że Wola Park znajduje się w czołówce centrów handlowych w Polsce w zakresie budowania relacji z najemcami – mówi Antoni Krzątała, prezes zarządu PBW Polska. – Kluczem do sukcesu w budowaniu naszej współpracy stały się partnerskie relacje, indywidualne podejście, efektywna komunikacja oraz kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami.

Przedstawiciele Wola Parku odbiorą wyróżnienie podczas zaplanowanej na 3 lutego przyszłego roku konferencji Shopping Center Forum & Awards 2011, w ramach której spotkają się szefowie spółek deweloperskich oraz inwestorzy, zarządcy i najemców centrów handlowych.

– Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach. Przyznane nam przez najemców wysokie oceny w badaniu przeprowadzonym przez Pentor są dla nas motywacją do dalszej pracy, w kierunku ciągłego podwyższania poziomu świadczonych usług – zapewnia Antoni Krzątała.

Badanie satysfakcji najemców zostało przeprowadzone za pomocą metodologii wywiadu internetowego, a udział w nim wzięły firmy, będące członkami Forum Najemców. Podczas badania najemcy oceniali takie aspekty współpracy z zarządcami centrów handlowych jak m.in.: atrakcyjność mixu najemców, ceny wynajmu, rzetelność i terminowość rozliczania, indywidualna aktywność marketingowa centrum, poziom dbałości o wizerunek najemców, a także zadowolenie z poziomu obrotów w stosunku do innych lokalizacji, do oczekiwań oraz kosztów wynajmu.