Nowo otwarta Karczma Soplicowo jest miejscem dedykowanym klientom ceniącym tradycyjne polskie potrawy. Odnaleźć można tu smaki karkówki, golonki i pierogów ruskich.

W tradycyjny świat polskiej kuchni wprowadza gości także wystrój lokalu, stylizowanego na karczmę z czasów Mickiewiczowskiego „Pana Tadeusza”. Mogąca pomieścić 160 osób restauracja podzielona została na Salę Kominkową, Zaścianek, Salę Szlachecką u Horeszków oraz chłopską część „Umizgi”. Wiosną i latem klienci Wola Parku będą mogli korzystać także z piwnego i grillowego ogrodu na 150 miejsc, w wystroju którego pojawi się dwustuletnia lipa.

Karczma Soplicowo znajduje się przy głównej bramie Wola Parku i jest to kolejny punkt na gastronomicznym planie centrum przy ulicy Górczewskiej w Warszawie. Na jego terenie znajdują się także restauracje: 3 Pięć 8, Pizza Marzano, Fresh Point, Akasaka Sushi, Bistro Flunch, Green Way, KFC, McDonald’s, Sphinx, Silver Dragon, Trattoria Italia oraz North Fish.

Centrum handlowe Wola Park to kompleks handlowy, który powstał w 2002 roku. Na dwóch poziomach galerii handlowej znajduje się ponad 180 butików i sklepów, a w nich szeroka oferta kolekcji odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyki do pielęgnacji ciała, a także artykułów sportowych i wyposażenia wnętrz.