Restauracja Karczma serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej. W ofercie lokalu można znaleźć szeroki wachlarz potraw, od schabowego po golonkę w kapuście, jak również rybę i dania jarskie. Natomiast w menu Akropolis Bistro znajdują się przede wszystkim potrawy kuchni śródziemnomorskiej (m.in. grecka musaka, włoską lasagna oraz turecki kebab).

Cafe Castellari to sieć kawiarni, w których proponowane są lody w 30 smakach, około 80 rodzajów deserów oraz szeroki wybór ciast własnej produkcji i kawy smakowe.

Cafe Club jest jedną z największych sieci kawiarnianych w Polsce. Jej specjalnością jest podawanie kawy na wiele sposobów – od kaw klasycznych, przez kawy mleczne, lodowe, po kawowe wariacje. W menu znajdują się także desery, smoothies oraz czekolady na gorąco.

Centrum handlowe NoVa Park zostanie otwarte na początku 2012 r. Jego powierzchnia całkowita to ok. 75 tys. mkw. Docelowo w galerii znajdzie się 140 sklepów oraz 14 restauracji. Łącznie sklepy i punkty usługowe zajmą powierzchnię ponad 32,4 tys. mkw. NoVa Park to druga po Galerii Askana inwestycja Caelum Development w Gorzowie Wielkopolskim. Projektantem NoVa Park jest pracownia IMB Asymetria z Krakowa, która zaprojektowała m.in. Galerię Krakowską, Galerię Copernicus oraz Focus Park Rybnik.

Caelum Development to irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą w Warszawie, utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce, a także na terenie Rumunii i Niemiec. Firma skupia swoją działalność na rynku obiektów handlowych położonych głównie w miastach średniej wielkości. Grupa jest inwestorem, deweloperem, zarządcą i promotorem posiadanych obiektów.