Wygłosi również krótką prelekcję na temat nagrodzonego centrum handlowego.

W swoim wystapieniu dokona przeglądu zmian w Wola Park od czasu przejęcia przez AEW. Prelegentka zwróci także uwagę na repozycjonowanie istniejących obiektów oraz opowie o przyszłości centrum handlowego Wola Park.

Jane Petrie pracuje w Budapeszcie, lecz często podróżuje po krajach Europy Środkowej, będąc odpowiedzialną za zarządzanie ponad 200 tys. mkw. powierzchni handlowej w sześciu centrach handlowych regionu, w tym trzech zlokalizowanych w Polsce: Wola Park, Klif Gdynia i Klif Warszawa.

AEW Europe to firma zarządzająca inwestycjami w nieruchomości. Jest jedną z największych spółek w tej branży w Europie. Właścicielem wszystkich jej udziałów jest Grupa Caisse d’Epargne. Firma specjalizuje się w tworzeniu, zakładaniu i kierowaniu podmiotami dokonującymi inwestycji uznaniowych, strategiach odrębnych rachunków oraz doradztwie w zakresie portfela strategicznego dla inwestorów instytucjonalnych i osób prywatnych dysponujących znacznymi środkami. Grupa zatrudnia ponad 210 fachowców odpowiedzialnych za zarządzany majątek o wartości około 11,1 mld euro. Ponadto połączenie AEW Europe z zasobami i możliwościami północnoamerykańskiej firmy AEW Capital Management doprowadziło do utworzenia platformy zarządzania nieruchomościami o światowym zasięgu zarządzającej majątkiem o łącznej wartości 23,3 mld euro.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !