Karuzela Park w Ciechanowie to obiekt o powierzchni najmu sięgającej ośmiu tys. mkw. Park handlowy ma dysponować 11 lokalami oraz parkingiem na 280 miejsc postojowych. Znacznie mniejszy będzie obiekt w Biskupcu – powierzchnia najmu to około cztery tys. mkw. Obiekt dysponuje przestrzenią na 13 lokali handlowo-usługowych. Wyposażony będzie w parking na 130 miejsc. Pierwsi klienci będą mogli przekroczyć próg Karuzeli w Biskupcu najprawdopodobniej pod koniec roku 2011. Swoją obecność zapowiedziały już takie marki jak: Rossmann i Pepco.

Za koncept obiektów handlowych odpowiedzialna jest firma Retail Concept, która aktualnie prowadzi negocjacje z potencjalnymi najemcami.

– Formuła Karuzela Parków zakłada dobór najemców tak, aby odpowiadały codziennym potrzebom mieszkańców – mówi Marceli Maćkiewicz Leasing Specialist w firmie Retail Concept. – Obecnie pracujemy nad kolejnymi projektami Karuzel dla prywatnych inwestorów, które powstaną w 30-40 tysięcznych miastach – zaznacza.

Retail Concept to firma specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.