W swojej prelekcji prezes sieci Douglas omówi proces otwarcia centrum handlowego oraz wypowie się na temat bieżącej współpracy jako wyjściu na przeciw oczekiwaniom klientów. Uwaga zostanie także zwrócona na profilowanie już funkcjonujących galerii handlowych.

Agnieszka Mosurek-Zava stoi na czele zarządu Douglas Polska – właściciela największej w kraju sieci perfumerii (86 salonów) i pierwszej autoryzowanej perfumerii internetowej.

Agnieszka Mosurek-Zava w styczniu 2011 roku obejmie stanowisko Dyrektora Regionalnego Douglasa na Polskę, Czechy i kraje bałtyckie. Z polskim oddziałem Douglasa związana jest od początku działalności sieci w naszym kraju, czyli od 2001 roku. Pod jej kierownictwem sieć zbudowała pozycję lidera polskiego rynku perfumeryjnego.

Douglas to największa w Polsce sieć perfumerii. W kraju obecna jest od 2001 roku, na świecie od ponad 200 lat. W naszym kraju firma zarządza 85 sklepami na 23 tys. mkw. wynajetej powierzchni w 40 miastach. Na świecie działa ponad 1,2 tys. perfumerii Douglas.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !