– Jedną z fundamentalnych zasad, na której od lat budowana jest konferencja Shopping Center Forum, jest prezentowanie rozwiązań, które służą rozwojowi rynku centrów handlowych. Zgodnie z tą zasadą podczas najbliższej edycji naszej konferencji swoje doświadczenia ze współpracy z wynajmującymi przedstawią zarządcy, którzy zadaniem najemców najlepiej odpowiadają na ich oczekiwania – mówi Radosław Rybiński, dyrektor zarządzający BROG Media Biznesu, organizator konferencji. – W ten sposób, pokazując i promując dobre – zadnim najemców – rozwiązania, wpisujemy się w szerszą debatę, na przykład na forum Polskiej Rady Centrów Handlowych, na temat oczekiwanych standardów dotyczących współpracy między zarządzającymi i najemcami centrów handlowych – dodaje Rybiński.

W trakcie konferencji Shopping Center Forum & Awards 2011 zostaną zaprezentowane case study’s następujących obiektów: Graffica Rzeszów, Alfa Olsztyn, Galeria Krakowska, Wola Park oraz Focus Mall Bydgoszcz.

Badanie satysfakcji najemców zostało przeprowadzone za pomocą metodologii wywiadu internetowego, a udział w nim wzięły firmy, będące członkami Forum Najemców. Podczas badania najemcy oceniali takie aspekty współpracy z zarządcami centrów handlowych jak m.in.: atrakcyjność mixu najemców, ceny wynajmu, rzetelność i terminowość rozliczania, indywidualna aktywność marketingowa centrum, poziom dbałości o wizerunek najemców, a także zadowolenie z poziomu obrotów w stosunku do innych lokalizacji, do oczekiwań oraz kosztów wynajmu.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !