Kawiarnia Carmella Cafe znajduje się na parterze centrum handlowego i zajmuje powierzchnię 60 mkw. Galeria Malborska ruszyła 18 grudnia. Obiekt handlowy położony jest w centrum miasta, a dojechać do niego można od ulic Kościuszki, Wareckiej i Al. Rodła. Budynek wkomponowany jest w część głównej ulicy handlowej Malborka.

Galeria zasięgiem obejmuje około 140 tys. mieszkańców okolicznych powiatów: nowodworskiego, kwidzyńskiego, sztumskiego i malborskiego.

Nowy obiekt posiada trzy kondygnacje naziemne i dwie podziemne. Parter o powierzchni 1,2 tys. mkw. został w całości oddany na potrzeby punktów handlowych. Kondygnacja +1 zajmuje 1250 mkw., a lokale w tej przestrzeni w przyszłości zajmą: jubiler, herbaciarnia oraz sklepy z bielizną, modą dziecięcą i młodzieżową. Poziom +2 (1100 mkw.) to miejsce dedykowane dla sklepu RTV/AGD, salonów telefonii komórkowej, salonu fryzjerskiego i kosmetycznego.

W planie jest również stworzenie w Galerii Malborskiej części rekreacyjnej. Na dwóch podziemnych kondygnacjach ma się znaleźć przestrzeń rozrywkowa, w skład której według planu wejdzie restauracja, dwupoziomowy klub, tory do bowlingu, basen, sauna, gabinet odnowy biologicznej. Strefa odpoczynku i relaksu zajmie powierzchnię 2,6 tys. mkw.

Do grona najemców galerii należą już: Empik, Cropp, House, Drogerie Natura, Solar, Funk’n’Soul, Big Star, Intercomm, Conhpol, Nike, Puma, Reebok, Top Secret, Heavy Duty, Gracja, Traffic Collection, Virgo, Diamond Cut.