Aktualnie w skład zarządu spółki Elzab wchodzą: Krzysztof Urbanowicz występujący jako prezes zarządu, Jerzy Biernat zasiadający na stanowisku wiceprezesa zarządu i dyrektora generalnego, a także Jerzy Malok i Robert Tomaszewski w roli członków zarządu.

Nominacje Krzysztofa Urbanowicza i Roberta Tomaszewskiego wchodzą w życie dnia 1 stycznia 2011 roku.

Krzysztof Urbanowicz jest od 2009 roku związany z Unipetrol SA, gdzie pracował na stanowisku prezesa zarządu i dyrektora zarządzającego. Ma wykształcenie wyższe uzyskane na Politechnice Warszawskiej, specjalizacja inżynieria lądowa oraz na Uniwersytecie Warszawskim, a także zarządzanie i marketing. Jest również absolwentem Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz University of Illinois at Urbana Champaign (uzyskany stopień – MBA) – czytamy raporcie Elzabu.

Elzab jest producentem oraz dostawcą urządzeń i systemów wspomagania sprzedaży detalicznej. Jest także firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji szerokiej gamy kas fiskalnych, urządzeń i systemów kasowych, peryferii i akcesoriów służących do rejestracji i zarządzania sprzedażą, takich jak: wagi elektroniczne, sprawdzarki cen, drukarki niefiskalne, drukarki etykiet, szuflady kasowe, modemy kasowe oraz multipleksery.