Andrzej Grün z holdingu Star Europa – w ramach przygotowanej na Shopping Center Forum & Awards 2011 prezentacji najlepszych centrów, wśród których znalazła się również Graffica Rzeszów – przedstawi case study ściśle związany z zagadnieniem zarządzania galerią handlową w kryzysie. Poruszy również bardzo istotną kwestię, jaką jest umiejętność komunikowania się zarządcy z najemcami – jego zdaniem posiadanie tej kompetencji stanowi w dzisiejszym świecie handlu wielką sztukę, która jednak znamiennie przekłada się na owocną współpracę tych dwóch stron. Mowa będzie również o doświadczeniu w zarządzaniu, stanowiącym siłę dewelopera centrów handlowych.

Andrzej Grün jest członkiem zespołu do spraw komercjalizacji City Center w Rzeszowie od 2008 roku. Ostatnie 16 lat spędził w Nowym Jorku. Obecnie jest odpowiedzialny między innymi za zarządzanie Galerią Graffica oraz pozostałymi galeriami handlowymi należącymi do holdingu Star Europa. Natomiast w wolnych chwilach zajmuje się renowacją antyków.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !