Nowowprowadzona w sieci MediaExpert usługa TicketPro stanowi ułatwienie dla wszystkich, chcących zakupić bilet na imprezę muzyczną lub sportową.

– Jesteśmy pewni, że usługa szybko przypadnie do gustu naszym klientom – mówi Bartłomiej Żebrowski, generalny dyrektor ds. handlu i marketingu Grupy Domex. – Elektromarkety MediaExpert są głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, często więc będziemy jedynym dostawcą takiej usługi na rynkach lokalnych. Chcemy, by nasi klienci mieli świadomość tego, że oprócz najniższych cen w mieście, mamy szeroki wachlarz usług, w tym właśnie wprowadzoną możliwość zakupu biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne – dodaje.

Jak zapewniają przedstawiciele sieci, kolejne nowowprowadzane oferty, stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie kompleksowej obsługi klientów.

MediaExpert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od ośmiu lat. W chwili obecnej w ramach sieci działa 225 marketów. Marka jest obecna głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, gdzie jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najlepszych cenach. Poprzez aktywną ekspansję MediaExpert jest rozpoznawalną marką elektromarketów w branży AGD/RTV w kraju.