Galeria przygotowała dla klientów okazję do zrobienia tańszych zakupów. Za ubrania z kolekcji popularnych marek, odwiedzający Plaza Poznań zapłacą 30 proc., 50 proc., a wkrótce nawet 70 proc. mniej. Przeceny czekają m.in. w salonach: H&M, Zara, Mexx, Esprit, Mexx, Mango, Big Star, L’occitane, Adidas, Reebok, Puma, HiMountain, Planet Outdoor, Promod, Reserved, Monnari, Venezia, Wittchen, Nine West.

W większości sklepów wyprzedaże potrwają do końca stycznia. W lutym dostępne będą jeszcze końcówki zimowych kolekcji, ale stopniowo ich miejsce zajmować będą najnowsze propozycje na sezon wiosna-lato 2011.

Centrum handlowo-rozrywkowe Poznań Plaza zlokalizowane jest w dzielnicy Piątkowo, wzdłuż linii Poznańskiego Szybkiego Tramwaju. Galeria łączy w sobie funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny: 10 sal kinowych, w tym pierwsze w Polsce Zachodniej trójwymiarowe kino Imax i Fantasy Park. W centrum znajduje się sklep spożywczy Piotr i Paweł oraz około 150 butików z kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej i obuwia oraz punkty usługowe. Obiekt posiada bezpłatny pięciokondygnacyjny parking przeznaczony na 750 samochodów, dodatkowo wsparty przez 300 miejsc parkingowych na zewnątrz centrum.