Manufaktura przygotowała dla łodzian sylwestrowy pokaz sztucznych ogni. Świetlne show rozpocznie się o północy i potrwa dziesięć minut.

Ci, którzy nie mają jeszcze pomysłu na Sylwestrową zabawę mogą wybrać, którąś z propozycji klubów i restauracji w Manufakturze. Na Sylwestra w rytmie hitów lat ’70, ’80, ’90 i współczesnych zaprasza Fever. Z kolei Elektrownia i Holly Łódź oprócz pokazów światła i tańca zaplanowały laserowe show. Nowy Rok przywitać można też w restauracji Bierhalle. Zabawę przy muzyce z lat 90. organizuje Costa del Mar, a Habibi kusi open barem, gdzie nie zabraknie przysmaków kuchni arabskiej. Nieco inna jest oferta Grakuli, bo przeznaczona dla tych, którzy lubią sportową rywalizację – główną atrakcją będą turnieje bilardowe. Z kolei Kinderplaneta w Manufakturze postanowiła pomóc rodzicom i przygotowała propozycję dla najmłodszych.

Centrum handlowe Manufaktura zlokalizowana jest w Łodzi, pomiędzy ulicą Zachodnią, Ogrodową, Drewnowską i Karskiego. Powierzchnia całego centrum wynosi 27 ha (w tym dziewięć ha powierzchni po modernizacji i 9,5 ha powierzchni użytkowej nowo wybudowanej). W Manufakturze znajduje się ok. 260 sklepów (w tym dwa hipermarkety). A dodatkowo: centrum rozrywki i rekreacji (w tym kino z 15 salami, w tym jedna z trójwymiarowym ekranem 3D, arena do jazdy na rolkach, kręgielnia, sztuczna ściana wspinaczkowa, fitness klub i skate park oraz kompleks ok. 60 restauracji oraz kawiarni.