W trakcie konferencji, która odbędzie się 3 lutego w warszawskim hotelu Hilton, Anna Bandurska przedstawi case study nagrodzonego przez Forum Najemców centrum handlowego Alfa Olsztyn. W swojej prelekcji przedstawi specyfikę działania galerii handlowych zlokalizowanych w mniejszych miastach Polski oraz rolę i znaczenie obecności inwestora na każdym etapie realizacji projektu, od prac przygotowawczych, przez proces deweloperski i wynajem aż po zarządzanie wybudowanym obiektem.

Anna Bandurska jest absolwentką Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Gdańskiej. Z Grupą JWK związana jest od 1999 roku. W strukturach firmy odpowiada komercjalizację oraz marketing projektów nieruchomościowych.

Jej dotychczasowe projekty obejmują: Alfa Centrum Grudziądz, Alfa Centrum Olsztyn Rozbudowa, Alfa Centrum Białystok, Alfa Centrum Olsztyn, Alfa Centrum Gdańsk oraz Alfa Plaza.

 

 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !