Stoisko Cyfra+ pojawiło się w pasażu komunikacyjnym na poziomie -1, w sąsiedztwie takich sklepów jak obuwniczy CCC, butik z akcesoriami do wyposażenia domu Nanu Nana, salon mody młodzieżowej House, Clarks z obuwiem i galanterią skórzaną oraz salonów odzieżowych Greenpoint i Diverse.

Cyfra+ to platforma cyfrowa dostarczająca na obszarze całego kraju szeroką ofertę programową – daje wybór ponad 100 kanałów RTV oraz dostęp do kilkuset stacji FTA. Platforma oferuje wachlarz kanałów filmowych, sportowych, dokumentalnych, muzycznych, dziecięcych, informacyjnych i rozrywkowych. Oferta dostawcy jest stale uzupełniana o nowe kanały i usługi. Cyfra+ dociera do ponad 1,5 miliona abonentów rozsianych w całej Polsce.

W centrum handlowym Galeria Bałtycka w Gdańsku znajduje się 200 salonów oraz sklepów, które reprezentują najpopularniejsze marki światowej mody. Galeria ma też bogatą ofertę gastronomiczną (15 restauracji i kawiarni) i rekreacyjną. Posiada też 1,1 tys. miejsc parkingowych. W murach galerii organizowanych jest wiele wydarzeń kulturalnych – w tym roku można tu było oglądać m.in. wystawę finałowych zdjęć Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Prasowej – Grand Press Photo 2010.

Deweloperem galerii jest spółka ECE Projektmanagement Polska.