Mateusz Mikołaj Rolewski z Viametrics Polska w ramach Shopping Center Forum & Awards 2011 wygłosi prelekcję dotyczącą dbałości o koszty przy zachowaniu efektywności rozwiązań technologicznych stosowanych w pojedynczych lokalach i centrach handlowych. W trakcie wystąpienia opowie o kryteriach oceny oferty, wyjaśni też, jakie są rzeczywiste koszty ponoszone przez klientów, a także porówna usługi kompleksowe i komplementarne.

Mateusz Mikołaj Rolewski kieruje polskim oddziałem Viametrics od momentu jego powstania w lutym 2010 roku. W strukturze przedsiębiorstwa jest także bezpośrednio odpowiedzialny za komunikację marketingową i sprzedaż. Studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Zaczynał biznes na I roku studiów. W latach 90-tych był związany z Business Foundation, gdzie zajmował stanowisko dyrektora handlowego. Pracował przy projektach Book, Klub a także przy wprowadzaniu na rynek programu Solidny Partner. Pierwsze kontakty z rynkiem centrów handlowych miały miejsce w roku 2002, kiedy jedna z firm należących do prowadzonej przez niego grupy kapitałowej przejęła komunikację marketingową najemców Puerto Paraiso – największego centrum handlowego na Półwyspie Kalifornijskim.
 

 

 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !