W grudniu 2010 roku spółka TUI Poland kupiła akcje Centrum Podróży SA, chcąc za pośrednictwem jego biur, zlokalizowanych w ośmiu galeriach handlowych w największych miastach Polski, prowadzić sprzedaż własnych pakietów turystycznych. Centrum Podróży jest obecne w Warszawie w Galerii Mokotów, gdzie funkcjonują aż dwa biura i w Złotych Tarasach, a także Parku Handlowym Bielany, w Arkadach Wrocławskich, Galerii Malta w Poznaniu, Focus Parku w Zielonej Górze oraz Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim.

Spółka zapowiada poszerzanie dotychczasowej sieci Centrum Podróży o kolejne punkty – cztery powstaną jeszcze w styczniu 2011 roku.

Centrum Podróży SA istnieje na krajowym rynku od 2002 roku. Główna siedziba spółki znajduje się w Warszawie. Pierwsze biuro podróży działające pod szyldem Centrum Podróży zostało otworzone w roku 2003 w warszawskiej Galerii Mokotów. Drugi punkt w galerii handlowej powstał pół roku później we współpracy z TUI i działa na zasadach faranczyzy. W kolejnych latach powstawały następne placówki.

Natomiast TUI swoją obecność na polskim rynku turystycznym zaznacza już od kilkunastu lat. Spółka TUI Poland powstała w roku 1997. Dziesięć lat później stała się częścią jednego z czołowych koncernów turystycznych na świecie TUI Travel PLC (notowany na London Stock Echange).