W swojej prelekcji poruszy takie zagadnienia jak wpływ kryzysu finansowego na polski rynek, nowe warunki kredytowania inwestycji oraz perspektywy powrotu na ścieżkę wzrostu w branży nieruchomości handlowych.

Marek Paczuski posiada duże doświadczenie zdobyte w branży nieruchomości zarówno w Polsce oraz regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Był zaangażowany w takie projekty branży retail, jak: Osowa Gdańsk, Kometa Toruń, Tulipan Łódź, Centrum Sosnowiec, Saturn Janki, Zielone Ogrody Elbląg, centra handlowe w Gdyni i Jeleniej Górze. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz podyplomowych studiów inwestycji w nieruchomości na University of Reading.

DTZ jest obecnie jedną z największych w Polsce firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudniającą ponad 180 pracowników, świadczących usługi z zakresu: doradztwa inwestycyjnego, pośrednictwa, pozyskiwania gruntów, wycen nieruchomości, badań rynkowych, doradztwa inwestycyjno-budowlanego oraz zarządzania nieruchomościami.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !