Tak jak w całym kraju, również w Płocku rozpoczął się gorący okres dla wielbicieli sezonowych wyprzedaży. Na tę okazję klienci czekają długie miesiące. Teraz w Galerii Wisła za ubrania z kolekcji cenionych marek można zapłacić nawet o 70 proc. mniej. Nic więc dziwnego, że w murach obiektu jest już „gorąco od zniżek”.

Wyprzedaże zimowe w większości sklepów potrwają jeszcze miesiąc. Później dostępne będą końcówki kolekcji zimowych i rozpocznie się sukcesywne wprowadzanie nowych – wiosennych kolekcji.

Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo rozrywkowym regionu płockiego, w swojej ofercie posiada ponad 120 sklepów i punktów usługowych. Ofertę handlową uzupełniają punkty rozrywkowe i gastronomiczne: kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje.

Projekt i funkcjonalność obiektu zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów poprzez nominacje do nagród Shopping Center Forum Awards 2009 oraz EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards. Galeria Wisła otrzymała tytuł Najlepszego Centrum Handlowego w kategorii Duże Centrum Handlowe w konkursie Shopping Center Poland. Zdobyła również tytuł „Wydarzenie Roku 2008” w kategorii "Gospodarka" w Plebiscycie Tygodnika Płockiego "Z Tumskiego Wzgórza".