W panelu dyskusyjnym poświęconym finansowaniu rozwoju rynku centrów handlowych w naszym kraju udział wezmą również: Marek Paczuski, Associate Director, DTZ; Łukasz Tarnawa, główny ekonomista, PKO BP; Mariusz Kaczmarek, dyr. finansowy, Rank Progress SA; Grzegorz Iwański, dyr. działu finansowania w Echo Investment oraz Wojciech Słowański, dyr. ds. zarządzania nieruchomościami, Stokrotka.

Rafał Sonik studiował Handel Zagraniczny na krakowskiej Akademii Ekonomicznej. Własną firmę – dom handlowy Elefant, założył na II roku studiów. Otworzył pierwszą w Krakowie restaurację McDonald’s na ulicy Floriańskiej, potem kolejne w Zakopanem i Bielsku Białej. Obecnie skupia się na budowie i zarządzaniu wielkopowierzchniowymi centrami handlowymi Gemini Park w Tarnowie i Gemini Park w Bielsku-Białej, działa również w innych branżach, m.in. w: IT, farmaceutycznej, księgarskiej i deweloperskiej.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !