Do organizatora Shopping Center Forum & Awards 2011 codziennie spływają nowe zapytania i formularze zgłoszeń. Na dzien dzisiejszy jest ich już 118. Obecni będą szefowie spółek deweloperskich oraz przedstawiciele inwestorów, zarządców i najemców centrów handlowych.

Do wygłoszenia prelekcji zaproszeni zostali m.in. Marek Paczuski z DTZ Polska, Mateusz Mikołaj Rolewski z Viametrics Polska, Michał Stanisz z BOIG – The Blue Ocean Investment Group, Barbara Czechmeszyńska-Skowron z ECC Property Management, Agnieszka Mosurek-Zava z Douglas Polska, Magdalena Zimna i Agnieszka Kowalewska z GfK.

W ostatniej edycji Shopping Center Forum, jaka miała miejsce we wrześniu 2010, wzięła udział rekordowa liczba 305 uczestników, wśród których znaleźli się kluczowi przedstawiciele sektora centrów handlowych. 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !