Łukasz Tarnawa z PKO BP weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Finansowe podstawy rozwoju rynku centrów handlowych w Polsce”, który poprzedzą prelekcje poświęcone analizie rynku (podsumowanie roku 2010, prognoza na lata 2011-2012) oraz dbałości o koszty przy zachowaniu efektywności stosowanych rozwiązań technologicznych. Ich autorami będą odpowiednio Marek Paczuski, Associate Director z DTZ Polska oraz Mateusz Mikołaj Rolewski, członek zarządu i CEO z Viametrics Polska.

Łukasz Tarnawa jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu w Derby i Uniwersytetu Staffordshire (Wielka Brytania) – dyplomy magistra ekonomii i finansów. Od początku kariery zawodowej, tj. od 1998 roku, jest związany z PKO BP. Tarnawa jest rozpoznawalny również jako autor publikacji z zakresu polityki kursowej i handlu międzynarodowego oraz kilkunastu artykułów prasowych o tematyce makroekonomicznej.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !