Już od godziny 9.00 osoby odwiedzające wałbrzyskie centrum handlowe będą miały szansę obejrzeć samochody rajdowe od środka, ubrać się w kombinezon i przejechać nimi po parkingu Galerii Victoria.
O godzinie 10.00 wewnątrz centrum rozpoczną się pokazy sztuk walki oraz tańca w wykonaniu formacji tanecznych Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury: Aqua, Chillout, Happy Feet, FreshCrew i Viva oraz tancerzy breakdance. Mieszkańcy Wałbrzycha i okolic będą mogli obejrzeć również spektakl taneczny Teatru Tańca Współczesnego „Dawka Energii” oraz pokaz tańca ognia, a także wysłuchać koncertu Młodzieżowej Górniczej Orkiestry Dętej.

W amfiteatrze odbędzie się rewia łyżwiarstwa figurowego. Dodatkowo, klienci Galerii Victoria będą mogli wziąć udział w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz licznych licytacjach, z których dochód zostanie przekazany na konto WOŚP, a w godzinach 10.00-13.00 oddać krew dla potrzebujących w punkcie krwiodawstwa.

– Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to bardzo ważne ogólnopolskie wydarzenie. W tym roku wolontariusze będą zbierali pieniądze na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Galeria Victoria postanowiła również włączyć się w tę cenną inicjatywę – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor ds. operacyjnych i marketingu Galerii Victoria.