Nowy członek zespołu firmy Jones Lang LaSalle, Paweł Żelnio rozpoczął współpracę w dziale wycen gdzie powierzono mu stanowisko młodszego rzeczoznawcy (Junior Valuer). Żelnio będzie odpowiedzialny za przygotowywanie raportów z wycen nieruchomości.

Paweł Żelnio dołączył do zespołu Jones Lang LaSalle po rocznym stażu. Ukończył studia magisterskie na kierunku finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz na kierunku gospodarka przestrzenna w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jest również absolwentem studiów podyplomowych z wyceny nieruchomości. W czasie studiów był członkiem zarządu Studenckiego Koła Naukowego Inwestycji i Nieruchomości działającym przy Szkole Głównej Handlowej.

Jones Lang LaSalle jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe, w tym finansowe, usługi na rynku nieruchomości. Zespoły ekspertów oferuje kompleksowe usługi z zakresu nieruchomości umożliwiając wzrost wartości klientom zainteresowanym najmem, obrotem lub inwestowaniem w nieruchomości. Jones Lang LaSalle obsługuje klientów w 60 krajach w 750 lokalizacjach na świecie, w tym posiadając sieć 180 biur korporacyjnych. Dochód firmy w 2009 roku wyniósł 2,5 mld dolarów.