Wojciech Słowański będzie jednym z panelistów konferencji Shopping Center Forum & Awards 2011. Dyrektor ds. zarządzania nieruchomościami w Stokrotce zabierze głos w kwestii finansowych podstaw rozwoju rynku centrów handlowych w Polsce.

Słowański od 2000 roku jest zawodowo związany z Grupą Handlową Emperia. Od 2003 rokupracuje jako dyrektor ds. zarządzania nieruchomościami spółki Stokrotka – operatora marek Stokrotka i Delima, a także Spółki Elpro – developera działającego na potrzeby podmiotów wchodzących w skład GH Emperia. W latach 2001-2003 pełnił funkcję dyrektora operacyjnego sieci supermarketów Stokrotka. Wcześniej współpracował z fabryką mebli Diplo, dla której w latach 1997/98 prowadził biuro handlowe w Moskwie.

Aktualnie kieruje pracą zespołu odpowiedzialnego za realizację umów najmu oraz wynikające z nich relacje biznesowe. Odpowiada za funkcjonowanie działu eksploatacji lokali wynajętych i nieruchomości własnych. Nadzoruje pracę działu komercjalizacji. Czynnie uczestniczy w projektach związanych z ekspansją spółki.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !