Michał Chodecki wraz z początkiem roku objął stanowisko dyrektora Business Development w Tebodin Poland, gdzie będzie odpowiadał za rozwój i ekspansję działu Business Development w firmie.

Michał Chodecki jest absolwentem Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im R. Łazarskiego w Warszawie. Od roku 2008 współpracuje w z firmą Tebodin Poland. Pierwsze zawodowe kroki w firmie stawiał jako Business Development Manager – odpowiadał wówczas za wdrażanie planów marketingowych i sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów (w branży budynków komercyjnych następnie w branży przemysłowej) oraz podtrzymywanie dobrych relacji ze stałymi partnerami strategicznymi firmy tak w Polsce jak i Europie.

Tebodin Poland to wiodąca firma konsultingowo-projektowa w Polsce. Firma obecna jest na polskim rynku od 20 lat. Tebodin zajmuje się projektowaniem i obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Roczny obrót firmy to 25 mln euro, a wartość obsługiwanych inwestycji sięga 500 mln euro. Tebodin Poland zrealizował ponad 900 obiektów na łącznej powierzchni 5 mln mkw. Firma zatrudnia ponad 250 specjalistów, w tym inżynierów wszystkich branż. Biura Tebodin Poland zlokalizowane są w sześciu największych miastach w Polsce.