Willsoor – sieć salonów z odzieżą męską ma około 40 lokalizacji w Polsce. Teraz pojawi się również w Gemini Park Tarnów. Zgodnie z warunkami umowy sklep rozpocznie swoją działalność w drugiej połowie stycznia 2011 roku.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada BOIG Property Consulting wspólnie ze spółką GREM – Gemini Real Estate Management Spółka z o.o., która jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Centrum handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych, w tym 42,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców Centrum Handlowego należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Top Secret & Friedns, House, Cropp, Home & You, KFC, Solar, Big Star. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem centrum handlowo-rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, oddanego do użytku w maju 2009 roku.