W najbliższą niedzielę, 9 stycznia wrocławski dom handlowy Renoma zainicjuje specjalną akcję karnawałową dla najmłodszych – ci będą mogli dowiedzieć się między innymi skąd wziął się karnawał i oczywiście jak najlepiej przygotować się do karnawałowej zabawy. Dzieci będą mogły samodzielnie wykonać karnawałowe maski w stylu weneckim, czy inne elementy stroju na bal. Atrakcją będzie również czekoladowa fontanna z owocami.

Zajęcia mają być prowadzone na poziomie +3. Wg planu, rozpoczną się o godz. 11.00 i potrwają do 14.00.

Dom Handlowy Renoma funkcjonuje we Wrocławiu od prawie 80 lat. To nowoczesny, a zarazem elegancki dom handlowy usytuowany w samym sercu Wrocławia – przy ul. Świdnickiej 40. Nowy rozdział w długoletniej historii tego budynku rozpoczął się 25 kwietnia 2009 roku, kiedy firma Centrum Development&Investments, właściciel budynku, ponownie oddała obiekt wrocławianom.

Po gruntownej rewitalizacji i rozbudowie domu handlowego powierzchnia całkowita Renomy liczy ponad 99 tys. mkw., z czego 31 tys. mkw. to powierzchnia handlowa, a 10 tys. mkw. to powierzchnia biurowa, w całości wynajęta przez firmę Hewlett-Packard.

Na trzech kondygnacjach handlowych mieści się 120 sklepów oraz część restauracyjna.