– Wynajęcie powierzchni handlowej przez tak znaną sieć marketów z elektroniką potwierdza duże zainteresowanie najemców wejściem do centrum handlowego w Żyrardowie. Euro jest naszym najemcą strategicznym. Jego obecność gwarantuje, że centrum będzie bardzo atrakcyjne dla klientów. W tej chwili trwają bardzo intensywne negocjacje z kolejnymi ważnymi najemcami. Mam nadzieję, że wkrótce poinformujemy o nowych podpisanych umowach – mówi Radosław Gadomski, Retail Director BOIG Property Consulting.

Do grona najemców Blue Center w Żyrardowie należą już m.in.: supermarket Polomarket, CCC, Tabak oraz Apteka pod Różą.

RTV Euro AGD jest pierwszą ogólnopolską siecią detaliczną. Firma powstała w 1990 roku. Oferuje m.in.: sprzęt gospodarstwa domowego, audio-wideo, fotograficzny, laptopy i inny sprzęt komputerowy oraz akcesoria. Posiada sieć 166 placówek w 85 miastach w Polsce.

Blue Center w Żyrardowie to nowoczesne śródmiejskie centrum handlowo-usługowe. Jego inwestorem jest spółka Żyrardów Investment założona w 2007 roku.

Powierzchnia całkowita obiektu wynosi około 5,5 tys. mkw., w tym powierzchnia najmu GLA to 3,8 tys. mkw. Znajdzie się na niej około 25 sklepów, lokali gastronomicznych i punktów usługowych.
Atutem centrum jest doskonała lokalizacja – znajduje się w centrum Żyrardowa niedaleko od dwóch charakterystycznych punktów miasta: Loftów de Girarda oraz Rynku.