Przed dołączeniem do zespołu DTZ, Robert Borowicz pełnił funkcję szefa działu nieruchomości w agencji Ciszewski Financial Communications. Wcześniej pracował w agencji Euro RSCG Sensors, w której odpowiadał za obsługę klientów z rynku nieruchomości. Ma bogate doświadczenie w pracy dla firm działających w następujących sektorach rynku: biurowym, magazynowym, handlowym i mieszkaniowym. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej oraz komunikacji kryzysowej.

– Bardzo się cieszę z możliwości zdobywania kolejnych doświadczeń z zakresu marketingu i komunikacji, prowadząc działania na rzecz globalnej korporacji, jaką jest firma DTZ. Po latach pracy w agencjach komunikacji marketingowej dla zróżnicowanego grona klientów przyszedł czas na wykorzystanie zdobytego doświadczenia na i wzmacniania jej wizerunku na polskim rynku. – powiedział Robert Borowicz.

Korzenie firmy sięgają 1784 roku. Wtedy to została utworzona w Wielkiej Brytanii spółka, która wraz z przemianami własnościowo-prawnymi i systematycznym zwiększaniem skali działania przekształciła się w firmę DTZ. Obecnie DTZ jest wiodącą międzynarodową firmą doradczą z zakresu nieruchomości, zatrudniającą na całym świecie ponad 10 tys. osób w biurach zlokalizowanych w 148 miastach w 43 krajach. Firma działa na rzecz międzynarodowych spółek, instytucji finansowych, deweloperów, inwestorów oraz rządów.