Do organizowanej w całej Polsce już po raz dziewiętnasty akcji Jurka Owsiaka przyłączyła się również Ruda Śląska Plaza. W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, centrum handlowe przygotował specjalne atrakcje, wśród których nie zabraknie koncertów i dobrej muzyki.

Start imprezy już w najbliższą niedzielę, 9 stycznia od godz.16:00. Wystąpią między innymi zespoły: No-Names, Eter, Igua, Nieznani Wykonawcy, Nienegatywni i inni. Gwiazdą wieczoru będzie znana piosenkarka Iwona Węgrowska.

Wstęp na imprezy towarzyszące Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy jest oczywiście wolny.

Finał Wielkiej Orkiestry to ogólnopolskie wydarzenie. W tej edycji środki pieniężne będą zbierane dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Warto dobrze się nakręcić, dlatego Ruda Śląska Plaza postanowiła dołączyć się do tej szczytnej akcji.

Centrum handlowo-rozrywkowe Ruda Śląska Plaza jest jednym tego typu obiektem w Rudzie Śląskiej, zlokalizowanym w pobliżu Centrum Miasta. Na dwóch piętrach zlokalizowano mnóstwo butików oraz punktów usługowych, a także Carrefour Express, Cinema City z ośmioma salami kinowymi oraz Fantasy Park. Dla swoich klientów centrum zapewnia bezpłatne miejsca parkingowe.