Meubles reprezentuje sektor mebli oraz dodatków. Wszystkie wzory powstają w oparciu o 22 lata doświadczenia w projektowaniu rozwiązań ułatwiających użytkowanie mebli.

Sklep internetowy daje też możliwość zapoznania się z szeroką paletą gotowych pomysłów na to jak na nowo zaaranżować przestrzeń w domu. To także przybornik praktycznych informacji, porad oraz adresów interesujących serwisów wnętrzarskich.

– Wirtualny sklep meblowy powstał z myślą o ludziach ceniących wolność wyborów których możemy dokonywać w krótkim czasie – mówi Artur Kasprzak, koordynator projektu. – Jako pierwsi w Polsce oferujemy pięć lat gwarancji na zakupione modele oraz całkowite bezpieczeństwo zakupów online – zapewnia.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów. Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu.