Mateusz Mikołaj Rolewski, członek zarządu i CEO w Viametrics Polska jest jednym z prelegentów najbliższej, 12. już edycji Shopping Center Forum & Awards. Jego wystąpienie skupione będzie wokół zagadnienia: Dbałość o koszty przy zachowaniu efektywności stosowanych rozwiązań technologicznych. W tym kontekście będzie starał się odpowiedzieć np. na pytanie za co płacimy i jakie są tego rzeczywiste koszty?

Mateusz Mikołaj Rolewski kieruje polskim oddziałem Viametrics od momentu jego powstania w lutym 2010 roku. W strukturze przedsiębiorstwa jest także bezpośrednio odpowiedzialny za komunikację marketingową i sprzedaż.

Studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Zaczynał biznes na I roku studiów. W latach 90-tych był związany z Business Foundation gdzie zajmował stanowisko dyrektora handlowego. Pracował przy projektach Book, Klub a także przy wprowadzaniu na rynek programu Solidny Partner.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !