Miniony weekend w Gemini Park Tarnów był dedykowany miłośnikom sportów motorowych. W sobotę i niedzielę z myślą o fanach Rajdu Dakar Argentyna – Chile w galerii stanęło Studio Dakar, którego gościem był Maciej Wisławski, były pilot m.in. Krzysztofa Hołowczyca, Leszka Kuzaja, Sebastiana Frycza. Do niego w studio dołączył Andy Mancini – wykonawca ekstremalnych skoków samochodem – rekordzista Europy oraz rajdowy wicemistrz USA.

Te sportowe emocje trwają już od 2 stycznia. Prezentacja odcinków specjalnych, relacje wyświetlane na ogromnych monitorach oraz ciekawi goście – to część atrakcji, jakie w weekendy czekają na klientów tarnowskiego centrum.

Centrum handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych, w tym 42,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców Centrum Handlowego należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Top Secret & Friedns, House, Cropp, Home & You, KFC, Solar, Big Star.