Rozbudowa ruszy w drugiej połowie br.

Powierzchnia użytkowa w nowej części będzie miała około 18,5 tys. mkw., w tym około 16,5 tys. mkw. to powierzchnia najmu GLA.

Rozbudowa Gemini Park Bielsko-Biała jest częścią planu rozwoju tego obiektu. W jego skład wchodzą także m.in.: wprowadzenie nowej strategii marketingowej, działania z zakresu PR skierowane do sektora B2B oraz otwarcie, we współpracy ze Stowarzyszeniem „Siemacha”, placówki zajmującej się wychowaniem oraz edukacją dzieci i młodzieży. Będzie ona wzorowana na znajdującym się przy Gemini Park Tarnów Młodzieżowym Ośrodku Rozwoju Społecznego (MORS).

Centrum handlowo-rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała otwarto w maju 2009 roku. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie. Wśród najemców Centrum znajdują się: hipermarket Real, znane zagraniczne marki odzieżowe, takie jak H&M, C&A, New Yorker, S’Oliver oraz wiodący polscy detaliści m.in. Reserved, House, Mohito, Solar czy Ryłko. Na terenie centrum znajduje się ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Powierzchnia centrum wynosi 32 tys. mkw. Oprócz Gemini Park Bielsko-Biała spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowego w Tarnowie oddanego do użytku w sierpniu tego roku. W planach Gemini Holdings jest budowa kolejnego obiektu handlowego w Tychach.