Finansowe podstawy rozwoju rynku centrów handlowych w Polsce – to temat panelu dyskusyjnego zorganizowanego w ramach lutowej konferencji Shopping Center Forum&Awards 2011. Jednym z jego uczestników będzie Grzegorz Iwański, dyrektor działu finansowania Echo Investment.

Grzegorz Iwański jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie. W finansach pracuje od 11 lat. Z Echo Investment związany jest od 1999 roku, gdzie pełni funkcję zastępcy dyrektora finansowego i dyrektora działu finansowania. Do zakresu jego obowiązków wchodzi m.in. zdobywanie finansowania na bieżącą działalność spółki i projektów realizowanych w ramach Grupy Kapitałowej.

Shopping Center Forum & Awards 2011 to najważniejsze spotkanie branży rynku centrów handlowych w Polsce. Udział biorą w nim szefowie spółek deweloperskich, przedstawiciele inwestorów i zarządców oraz najemców.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !