IV kwartał 2010 roku zakończył się dla firmy wzrostem przychodów o ponad 1,55 mln zł względem analogicznego okresu w 2009. Wyniosły one 6,8 mln zł. Rok wcześniej zanotowano przychody w wysokości 5,55 mln zł.

Już we wrześniu zeszłego roku spółka informowała o znacznym, bo ponad 40-proc. wzroście przychodów. Bardzo dobrym wynikiem finansowym zakończyła także III kwartał 2010 roku. Sprzedaż wyniosła wtedy 4,093 mln wobec 3,440 mln za ten sam okres w 2009 roku.

LSI Software SA jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego (retail) i gastronomiczno-hotelarskiego (hospitality). Jest producentem własnego systemu klasy ERP (Enterprise Resource Planning).

Oferta LSI Software obejmuje między innymi oprogramowanie, usługi konsultacyjne, usługi wdrożeniowe, serwis, a także dostawy specjalistycznych rozwiązań sprzętowych. Głównym atutem firmy jest rozległa wiedza o zasadach funkcjonowania branż detalicznej i gastronomiczno-hotelarskiej. Od momentu powstania w 1991 roku, LSI Software stała się liczącym i znanym dostawcą rozwiązań informatycznych obsługującym kilka tysięcy klientów na terenie całej Polski. Od 2006 roku spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.