Nastąpiła zmiana w delegacji Galerii Krakowskiej – Piotr Kubis z ECE Projektmanagement Polska będzie osobą odbierającą wyróżnienie Forum Najemców dla małopolskiego centrum handlowego podczas oficjalnej uroczystość. Ta będzie stanowić część lutowej konferencji Shopping Center Forum&Awards 2011.

Piotr Kubis pracuje w ECE Projektmanagement Polska od ponad 10 lat. Obecnie zajmuje stanowisko dyrektora projektu w dziale wynajmu. W trakcie swojej kariery zawodowej pracował na stanowisku leasing managera oraz dyrektora projektu na Litwie i w Rosji. W tym czasie zajmował się wszelkimi aspektami wynajmu powierzchni handlowych, od wynajmu lokali w nowych obiektach, poprzez rekomercjalizację, aż po strategiczne planowanie wynajmu dla projektów w fazie koncepcji.

Do jego dotychczasowych sukcesów należą m.in.: komercjalizacja Galerii Krakowskiej, Galerii Łódzkiej, Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu, jak również centrum handlowego w Wilnie.

Obecnie samodzielnie zajmuje się rekomercjalizacją Galerii Krakowskiej, Galerii Bałtyckiej w Gdańsku i Alfa Centrum Gdańsk.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !